KURSY STACJONARNIE LUB ONLINE – WEBINAR, w którym będziesz miał możliwość zadawania pytań, aktywnego uczestniczenia w szkoleniu.

Celem kursów UDT jest praktyczne i teoretyczne przygotowanie uczestnika do pracy na stanowisku operatora lub konserwatora. Ponadto kurs stanowi merytoryczne przygotowanie do egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), dającego uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Szkolenia UDT, które możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie, dotyczą różnych urządzeń w kategorii urządzeń transportu bliskiego. Są to między innymi: żurawie przeładunkowe HDS, podesty ruchome, czy wózki widłowe.

Kurs na operatora urządzeń transportu bliskiego jest szkoleniem mającym na celu przygotowanie do pracy, a zdobyte uprawnienia pozwalają pracować na stanowisku obsługującym sprzęt. Kurs na operatorów transportu bliskiego kończy się egzaminem przed UDT i wydaniem zaświadczeń kwalifikacyjnych. Dla zorganizowanej grupy, możliwe jest przeprowadzenie kursu w siedziby Waszej firmy. Przyjmujemy także zlecenia spoza Ostrowa Wielkopolskiego.

Kurs konserwatora jest szkoleniem przygotowującym do pracy, a zdobyte uprawnienia konserwatora pozwalają przeprowadzać remonty oraz przeglądy konserwacyjne urządzeń podlegających pod UDT. Szkolenie konserwatorów prowadzone jest na podstawie programu zatwierdzonego przez Urząd Dozoru Technicznego, składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Kurs konserwatora kończy się egzaminem przed UDT i wydaniem zaświadczeń kwalifikacyjnych.

kurs udt - podnośnik nożycowy, wózki widłowe - podesty ruchomeKursy UDT

Skontaktuj się z nami