Jesteśmy firmą będącą na rynku od 2011 roku. Założycielem firmy jest były Inspektor Transportu Drogowego z dziesięcioletnim stażem w tej branży z wyższym wykształceniem zawodowym o kierunku Administracja Publiczna. Posiada uprawnienia specjalisty ds. BHP oraz wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kierowców. Nasi pracownicy posiadają Certyfikat Kompetencji Zawodowych oraz ukończone studia z zakresu Prawa Pracy. Jesteśmy ekspertami w rozliczaniu czasu pracy kierowców oraz doradztwa transportowego.

Oferta

Firma Andrzej Pilarczyk Doradztwo powstała z myślą o usługowym doradztwie skierowanym do przewoźników drogowych oraz przedsiębiorców realizujących przewozy drogowe na potrzeby własne. Główną działalnością firmy jest kompleksowe świadczenie usług z zakresu rozliczania i ewidencjonowania czasu pracy kierowców na podstawie tarcz tachografów oraz danych z kart kierowców dla firm wykonujących przewozy drogowe pojazdami objętymi Rozporządzeniem (WE) nr 561/2006 oraz doradztwem w zakresie transportu drogowego i czasu pracy kierowców.

Oferta firmy obejmuje ponadto kompleksową obsługę w zakresie licznych szkoleń m.in BHP, Certyfikat Kompetencji Zawodowych, HDS. Więcej informacji znajdziecie Państwo z zakładce „Kursy”.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem systemu Tachodroid, programu do mobilnego pobierania danych z kart kierowców i tachografów.

Szkolenia
Szkolenia skierowane są do kierowców oraz osób odpowiedzialnych za transport, spedycję i logistykę w Państwa firmie.
Z zakresu czasu pracy kierowców
szkolenia z obsługi tachografu analogowego i cyfrowego
Z zakres mocowania ładunków w transporcie drogowym
zakres kontroli ITD na drodze i w przedsiębiorstwie
zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy